• Türkçe

Trifaze Servo RegülatörlerTrifaze mikro-işlemci kontrollü voltaj regülatörlerimiz 10,5 kVA ile 2000 kVA güç değerleri arasında standart veya korumalı olarak üretilmektedir. Regülatörlerimiz dengelenmiş trifaze elektrik gerektiren her türlü sistemi ve makineyi çalıştırmak için kullanılabilir. Voltaj regülatörlerinin imalatı TS EN 60076 - TS 1055 standartlarına bağlı kalınarak yapılmakta olup ; Mısır, Libya, Azerbaycan, Afganistan, Gürcistan, Irak, Cezayir ve Nijerya başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Regülatörlerimizin elektronik devreleri üzerinde ‘voltaj çıkış hassasiyet ayarı’ ve ‘varyak kafa salınım engelleme ayarı’ bulunmaktadır. Voltaj çıkış hassasiyet ayarı regülatörlerin regülasyon hızının artmasını ve böylece voltaj değişikliklerine gösterdikleri tepki süresinin azalmasını sağlamaktadır. Bunun sonucu olarak regülatörlerimiz şebekede oluşan çok küçük voltaj değişikliklerine bile kısa sürede cevap vererek çok hızlı regülasyon yapabilmektedir. Varyak kafa salınım engelleme ayarı ise varyakların düzensiz ve gereksiz salınım yapmasını engelleyerek regülatörlerin mekanik ömrünü arttırmaktadır. ( Bu ayarları firmamızdan teknik destek almadan değiştirmeyiniz. )

Mikro işlemci kontrollü korumalı voltaj regülatörlerimizde düşük ve yüksek gerilim koruma, faz koruma, aşırı akım ve kısa devre koruma özellikleri standart olarak bulunmaktadır. Her faz birbirinden bağımsız olarak regüle edildiğinden fazlarda dengesiz yük dağılımı veya farklı gerilim değeri olsa da regülatörün çıkışına bağlı olan yükler sorunsuz çalışırlar. Fazlardan birinde problem olması durumunda faz koruma sistemi çıkış voltajını keserek yükü korur.

En yüksek akım, giriş voltajı en düşük değerde iken oluşur. Regülatör yükteki güç faktöründen etkilenmez, şebeke elektriğinin sinüs dalga şeklini bozmaz ve herhangi bir faz değişimi veya harmonik bozulmaya neden olmaz. Anlık gerilim darbelerini, elektriksel parazitleri ve bozunumları sönümlendirir ve çıkışına dengeli ideal sinüzoidal gerilim verir.

Bilgisayar, tıbbi cihaz ve CNC – PLC kontrollü hassas dijital ve pahalı cihazlarınız için mikro-işlemci kontrollü korumalı regülatörlerimizi tercih etmenizi öneririz.

Genel özellikleri aşağıdaki gibi sıralanmış olan trifaze regülatörler ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızla irtibat kurunuz. Regülatörlerin genel iç yapıları hakkında bilgi sahibi olabilmek için aşağıdaki örnek resmi inceleyiniz, tüm detayları kurulum ve kullanım klavuzunu indirerek görebilirsiniz.


AYAR SAHASI
Standart Giriş Voltaj Aralığı :
Giriş : 275 – 430 Çıkış : 380 VAC

Özel Giriş Voltaj Aralığı ( Ayar Sahası ) :
Giriş : 200 – 400 Çıkış : 380 VAC
Giriş : 235 – 410 Çıkış : 380 VAC
Giriş : 310 – 450 Çıkış : 380 VAC


TRİFAZE SERVO REGÜLATÖRLER TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

TRİFAZE SERVO REGÜLATÖRLER ÜRÜN BOYUTLARI İÇİN TIKLAYINIZ.