• Türkçe

Çiftli Uçak İkaz LambasıICAO ANNEX 14 standartlarına göre Omnia Düşük Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları rüzgar türbinleri, bacalar, direkler, vinçler, havaalanları ve kuleler gibi yüksek yapıları işaretlemek için tasarlanmıştır.


Düşük Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları LED teknolojisi sayesinde son derece düşük güç tüketimine sahiptir. Üzerinde bulunan dahili fotosel sayesinde gece-gündüz algılaması yapar.


Çiftli(Yedekli) Uçak İkaz Lambasında, ayrı kollarda bulunan lambalardan 1. koldaki lamba çalışırken 2. koldaki lamba yedekte bekler. Aktif lambada herhangi bir arıza oluştuğunda diğer koldaki lambaya uyarı göndererek 3 saniye sonra devreye alır. Belirli uygulamalar için 2 lamba aynı anda da çalışabilir.


ÖZELLİKLER


» LED teknolojisi
» Düşük güç tüketimi
» 140 adet LED
» Alüminyum Gövde
» UV Korumalı Polikarbon Işık Haznesi
» Sabit Yanan Kırmızı Işık ICAO-FAA
» Flaş Yapan Kırmızı Işık FAA
» IP-66 koruma sınıfı
» ICAO Sertifikalı
» 5 Yıl Garanti


Düşük Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları Type A veya Type B, cismin daha az alan kapladığı durumlarda 45 metreden daha alçak yapıları işaretlemek için kullanılır. ICAO Annex 14 standartlarına göre, sabit cisimler üzerinde, A ve B Tipi Düşük Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları geceleri sabit yanan kırmızı ışıklar olacaktır.


Düşük yoğunluklu uçak ikaz lambaları 45 metreyi geçmeyen uzunlamasına aralıklar ile yerleştirilecektir.


Işık Şiddeti 10cd veya 32cd
Renk Havacılık Kırmızısı
Yatay Işıma 360°
Dikey Işıma >10°
Koruma Sınıfı IP-66