• Türkçe

Güneş Enerjili Tekli Uçak İkaz LambasıCAO ANNEX 14 standartlarına göre Omnia Düşük Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları rüzgar türbinleri, bacalar, direkler, vinçler, havaalanları ve kuleler gibi 45 metreye kadar olan yapıları işaretlemek için tasarlanmıştır.


Düşük Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları LED teknolojisi sayesinde son derece düşük güç tüketimine sahiptir. Üzerinde bulunan dahili fotosel sayesinde gece-gündüz algılaması yapar.


Güneş Enerjili Uçak İkaz Lambalarında, sistem ihtiyaç duyduğu enerjiyi güneş paneli ve akü gruplarından düşük enerji tüketecek şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır. 15 güneşsiz (bulutlu hava) gün boyunca çalışmakta ve 2 gün güneşlenme sonunda aküsünü tam doldurmaktadır. Güneş panelleri 5° lik açılarla ayarlanabilir. Güneş panelinin açısı, bulunduğu bölgenin enlemi ile aynı açıda ayarlandığı takdirde güneş panelinden en iyi verim alınmış olur.


ÖZELLİKLER


» LED teknolojisi
» Düşük güç tüketimi
» 112 adet LED
» 12V 12 Ah Akü
» 20W Güneş Paneli
» Alüminyum Gövde
» UV Korumalı Polikarbon Işık Haznesi
» Sabit Yanan Kırmızı Işık ICAO-FAA
» Flaş Yapan Kırmızı Işık FAA
» IP-66 koruma sınıfı
» ICAO Sertifikalı

Düşük Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları Type A veya Type B, cismin daha az alan kapladığı durumlarda 45 metreden daha alçak yapıları işaretlemek için kullanılır. ICAO Annex 14 standartlarına göre, sabit cisimler üzerinde, A ve B Tipi Düşük Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları geceleri sabit yanan kırmızı ışıklar olacaktır.


Düşük yoğunluklu uçak ikaz lambaları 45 metreyi geçmeyen uzunlamasına aralıklar ile yerleştirilecektir.


Işık Şiddeti 10cd veya 32cd
Renk Havacılık Kırmızısı
Akü 12V 12Ah (Bakım Gerektirmeyen)
Solar Panel 20W
Yatay Işıma 360°
Dikey Işıma >10°
Koruma Sınıfı IP-66